درباره ما

شرکت سیم و کابل آرین ابهر در یک نگاه

شرکت سیم و کابل آرین ابهر در سال 1383 در شهرک صنعتی نورین ابهر واقع در استان زنجان تأسیس گردید. شرکت سیم و کابل آرین ابهر با توجه به اهمیت نقش محوری کیفیت محصولات، با خرید ماشین آلات پیشرفته خط تولید،ضمن بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا وتجهیز آزمایشگاه خود به دستگاه های پیشرفته و ابزاردقیق و با پیاده سازی سیستم کنترل و بازرسی و آموزش مستمر پرسنل، بر اساس استاندارهای معتبر ملّی و بین المللی سعی در برآوردن این مهم داشته است هم اکنون شرکت سیم و کابل آرین ابهر از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع سیم و کابل برق، مخابراتی،خودرویی و تخصصی از هر دو هادی مس و آلومینیوم از سایز 0.5 تا 500 میلیمتر مربع در خدمت صنایع مادر و عمرانی کشور می باشد.

شرکت سیم و کابل ابهر آرین را بیشتر بشناسید
ماموریت شرکت سیم و کابل ابهر

ماموریت 

متعهد به ارائه نوآوری و کیفیت در صنعت سیم و کابل از طریق فناوری مدرن

  • ما به مشتریان خود محصولات سیم و کابل با کیفیت بالا و مقرون به صرفه، بر اساس فناوری روز و رویکردهای نوآورانه ارائه می‌دهیم. با توجه به ارزش‌های اصلی شرکت، تمامی افراد در ساختار سازمانی ما، نهایت تلاش خود را برای اجرای اصول و ارائه رشد پایدار می‌کنند.

چشم انداز

 ارائه ارتباط با کیفیت برای شهرها، کشورها و قاره های جهان.

  • چشم انداز سیم و کابل آرین ابهر این است که ارائه دهنده جهانی سیم و کابل استاندارد باشد و به مردم کمک کند تا ارتباط بهتری را تجربه کنند. کابل ها نقش مهمی در زیرساخت شهرها دارند زیرا داده ها و انرژی را انتقال می دهند.
  • ما معتقدیم که تولید با کیفیت در صنعت سیم و کابل منجر به اتصال با کیفیت می‌شود. برای تحقق این چشم‌انداز، شرکت می‌کوشد که در زمینه توسعه مداوم محصول و نیز صادرات پایدار تمام تلاش خود را به کار گیرد.
  • ارزش ها : کیفیت، نوآوری، یکپارچگی، کارایی، پیشرفت، پایداری
چشم انداز شرکت سیم و کابل آرین ابهر

شعار ما 

 برند برتر، کیفیت بهتر، آرین ابهر 

شرکت سیم و کابل آرین ابهر با توجه به اهمیت نقش محوری کیفیت محصولات، با خرید ماشین آلات پیشرفته خط تولید،ضمن بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا وتجهیز آزمایشگاه خود به دستگاه های پیشرفته و ابزاردقیق و با پیاده سازی سیستم کنترل و بازرسی و آموزش مستمر پرسنل، بر اساس استاندارهای معتبر ملّی و بین المللی سعی در برآوردن این مهم داشته است.

John DoeBusinessman

لوح تندیس سیم و کابل آرین ابهر

Statuette

لوح و تندیس

شرکت آرین کابل ابهر برگزیده دریافت نشان نوآوری در مدیریت

Message From Managing Director

پیام مدیر عامل

افتخار دارد محصولات سیم و کابل شرکت آرین ابهر را به عنوان یک مجموعه نامدار و پیشرو به حضورتان معرفی نمایم. این شرکت فعالیت خود را از سال 1383 در شهر صنعتی نورین شهرستان ابهر در زمینی به مساحت 20.000 مترمربع و حدود 9500 مترمربع ابنیه آغاز و هم اکنون نیز با همکاری بیش از یکصد نفر پرسنل توانمند، محصولات خود را در سراسر کشور توزیع و به سایر کشورهای آسیا و اروپا صادر می نماید.

علی کردبچه

علی کردبچه

(رئیس هیئت مدیره)

عادل کردبچه

عادل کردبچه

(هیئت مدیره)

محمد امین کردبچه

محمدامین کردبچه

(مدیرعامل)

بهروز اسدی

بهروز اسدی

(مدیر مالی)

سید هاشم موسوی

سید هاشم موسوی

 (مدیر کنترل کیفیت)

ماهر رسلان

 ( مدیر صادرات)