شرکت سیم و کابل آرین ابهر

شرکت سیم و کابل آرین ابهر


شرکت کابل آرین ابهر

یکی از نیازهای اساسی امروز بشر برق است. این انرژی در یکصد سال گذشته به زندگی راه پیدا کرده و آن‌چنان بر زندگی انسان موثر است که بدون آن، امور روزمره او مختل می‌شود. بشر به منظور استفاده از این انرژی باید آن را از جایی به جای دیگر منتقل کند. مسیر عبور جریان الکتریکی که همان سیم و کابل است، باعث انتقال برق می‌شود. تمام انواع سیم و کابل یک وظیفه اساسی دارند که همان ایجاد جریان الکتریکی است؛ اما چون در قسمت‌ها و ولتاژهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند، در انواع و ابعاد متنوعی تولید می‌شوند. سیم‌ها با توجه به ضخامت و نوع مواد مورد استفاده در ساخت آن‌ها کاربردهای متفاوتی دارند. به ‌طور مثال، ساختار کابل‌های مورد استفاده در محیط‌های باز که در تماس مستقیم با رطوبت هستند، نسبت به کابل‌هایی که در محیط‌های داخلی ساختمان استفاده می‌شوند، متفاوت و از ضخامت بیشتری برخوردار هستند. شرکت کابل ابهر یکی از بهترین مجموعه‌های تولیدی در حوزه برق است که سال‌هاست در زمینه تولید انواع سیم و کابل به میدان رقابتی بین شرکت‌های بزرگ تولیدکننده در ایران پای گذارده است.

شرکت کابل ابهر

امروزه در سراسر جهان، کارخانه‌های کوچک و بزرگی به تولید و عرضه سیم و کابل مشغول هستند. در کشور ما نیز شرکت‌های مختلفی در این حوزه فعالیت می‌کنند.

شرکت کابل ابهر در سال 1381 شروع به کار کرد. در سال‌های اولیه به جهت حضور در یک میدان رقابتی دشوار با فراز و نشیب‌های مختلفی روبه‌رو شد؛ اما هدفمندی شرکت و پشتکار پرسنل آن به همراه استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز، کمک کرد تا این مجموعه تولیدی روزبه‌روز رشد کند؛ آن‌چنان‌که امروزه یکی از شرکت‌های مهم در حوزه برق در کشور است.

این شرکت با تجهیز و مکانیزه کردن بسیاری از سیستم‌های تولیدی خود توانسته است جایگاه اقتصادی خود را به‌ خوبی در بازار سیم و کابل کشور پیدا کند. علاوه بر این، شرکت کابل ابهر همواره به موضوع منابع انسانی نیز واقف بوده و تلاش کرده است که از نیروهای کاری مجرب و دوره‌دیده در مجموعه خود استفاده نماید. در کنار این‌ها، توجه شرکت به استفاده از آخرین روش‌ها و متدها در خط تولید خود در موفقیت آن نقش مهمی ایفا کرده است.

شرکت کابل ابهر به ‌واسطه تنوع بالایی که در محصولات تولیدی خود دارد، در مساحت بسیار بزرگی ساخته شده است. این محیط کاری وسیع به شرکت کمک کرده تا بتواند کارگاه‌های تولیدی خود را به ‌خوبی پایه‌ریزی و محصولات متنوع خود با روش‌های استاندارد و به‌روز تولید کند. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می‌توان به سیم مخابراتی، کابل‌های خودرویی و انواع کابل برق از جنس مسی و آلومینیومی اشاره کرد. شرکت کابل ابهر علاوه بر تولید انواع محصولات و عرضه آن در داخل کشور، در زمینه صادرات محصول به کشورهای دیگر نیز فعال است. کیفیت بالای کابل‌های تولیدی این شرکت، کشورهای همسایه را بر آن داشته است تا به عقد قرارداد با شرکت کابل ابهر اقدام نمایند.

در حوزه برق، بسیاری از محصولات با جان انسان سروکار دارند. به همین جهت است که کیفیت محصولاتی همچون سیم و کابل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در مجموعه‌های تولیدکننده این نوع محصولات از آزمایشگاه‌هایی به منظور سنجش میزان کیفیت تولیدات بهره برده می‌شود. شرکت کابل ابهر نیز در مجموعه خود از بهترین آزمایشگاه‌های روز دنیا به منظور افزایش کیفیت محصولات خود استفاده می‌کند. این آزمایشگاه‌ها با بررسی میزان ایمنی کابل‌های تولیدی به تولیدکنندگان کمک می‌کنند تا محصولاتی با سطح ایمنی بالاتر به بازار عرضه نمایند.

خرید کابل از شرکت کابل ابهر

خرید کابل از شرکت کابل ابهر

در هنگام خرید کابل، توجه به چند نکته مهم ضروری است. موضوع اول توجه به نوع کاربری آن است. همان‌گونه که قبلا ذکر شد، کابل‌ها در انواع بسیار متنوعی تولید می‌شوند که هر یک ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. ابتدا بررسی نمایید که کابل مورد نیاز شما بایستی چه ویژگی‌هایی داشته باشد. افراد مطلع در این زمینه، سایت‌های مرتبط و همچنین شرکت‌های تولیدکننده این محصولات می‌توانند در این مورد کمک‌کننده باشند. موضوع دیگر، خرید محصول باکیفیت است. بدین منظور باید خرید خود را از شرکت های معتبری که آزمون کیفیت را قبلا پس داده‌اند، انجام دهید. شرکت کابل ابهر یکی از شرکت های بزرگ تولید انواع سیم و کابل است که به تولید محصولات با درصد خلوص بالا و کیفیت عالی می‌پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع کابل و نحوه خرید، با متخصصین و نمایندگان شرکت در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *