کابل صنعتی

شرکت سیم کابل ابهر شما را دعوت به مطالعه کابل صنعتی می کند.

کابل صنعتی چیست؟

کابل صنعتی در صنایع مختلفی مورد استفاده قرارمیگیرد ولی این کابل ها در شرایط سخت و پیچیده با ظرفیت و تحمل بالا ایفای نقش میکنند .کابل صنعتی که یک کابل با ظرفیت تحمل بالایی در برابر انواع شرایط می باشد،همچنین دراندازه و ضخامت های مختلف به تولید می رسند ،این کابل به گونه ای طراحی  و تولید می شود که  توانایی بالایی در برابر ولتاژبالا،مقاومت در برابرحرارت،مقابله با سایش ها و خوردگی را دارد.از آنجایی که این کابل ها در شرایط سخت به کار میروند از بهترین مواداولیه برای ساخت و طراحی ویژه ی این کابل ها استفاده می شود وبرای پوشش این سیم ها بهترین لاستیک ها تولید شده ،با ویژگی پایداری در انواع شرایط آب و هوایی سخت و دشوار به کار برده می شود.ایده آل ترین کاربرد کابل های صنعتی در تولید نیرو،رباتیک صنعتی،جرثقیل دریایی و تولید پترو شیمی مورد استفاده قرار میگیرد.

کابل صنعتی چیست

کاربرد کابل صنعتی

امروزه سیم وکابل در زندگی ما نقش مؤثر و حیاتی داشته و یکی از رایج ترین کابل ها در زندگی روز مره،کابل های صنعتی می باشد که مورد استفاده درتجهیزات صنعتی،برق کشی صنعتی،ساختمانی،کلیدها ،قطع کننده ها و و اغلب امور دنیای پیشرفته امروز می باشد.

ویژگی کابل صنعتی

کابل صنعتی از ویژگی های زیادی برخوردار است که میتوان به انعطاف پذیری و طول عمر بالا،دستیابی آسان،خواص مکانیکی،مقاومت در برابر رطوبت،مقاومت در برابر حرارت،جریان الکتریسیته بالا میتوان اشاره کرد.

انواع کابل صنعتی

از آنجایی که کابل صنعتی در امورمهم جامعه از جمله کابل های مخابراتی،کابل های شبکه و کابل برق کاربرد دارد،مجموع این کابل ها با سایزها واندازه های مختلفی تولید و مطابق نیاز در سایزهای مختلف به فروش می رسند. همانطور که شهر نشینی در حال گسترش است و در آینده نزدیک نیز این روند روبه افزایش می باشد استفاده این کابل ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد  زیرا این کابل نه تنها در صنعت به کار میرود بلکه در جاهای دیگری نیز مورد استفاده قرار میگیرد همچنین در آینده نه چندان دور از خودرو های هوشمند و برقی نیز استفاده خواهند کرد که همین عمر باعث رشد و بالا رفتن تولید سیم وکابل میشود.

عایق و هادی کابل صنعتی

درساختمان کابل صنعتی از عایق pvc به عنوان پوشش محافظتی به کاربرده می شود که این عایق مقاومت بالایی در برابر خوردگی،حرارت دارد و عاملی مهم در جلوگیری از رخداد برق گرفتگی و ایجادخسارت می باشد.

کابل صنعتی با قیمت مناسبی که دارد،امروزه کانون توجه اغلب امور صنعتی می باشد.هادی این کابل بیشتر از جنس فلزمس با درصد خلوص 96/99 می باشد و همین امر موجب مصرف رایج کابل های صنعتی می باشد.

مطلب پیشنهادی:بررسی انواع کابل با روکش PVC

جایگاه کابل صنعتی

 کشور ایران یک کشور درحال توسعه است و شهرها و صنایع مختلف در حال پیشرفت می باشند با این حال بهره گیری از کابل ها  مهم تر و حیاتی تر از قبل می باشد. پیش بینی می شود که با روند صعودی ساخت و سازها،مجهز شدن به شهر هوشمند،افزایش دستگاه های الکترونیکی و… موجب افزایش تقاضای کابل های صنعتی در بازارها خواهد شد.

جایگاه کابل صنعتی

سیم وکابل را از کجا خریداری کنیم که از کیفیت آن ممطمِئن شویم؟

از آنجا که خرید یک کابل مرغوب یکی از مسائل مهم و حیاتی می باشد آرین کابل ابهر چند روش پیشنهادی مطمئن جهت خرید به شما تقاضا کنندگان ارائه می دهد،تا شما بتوانید یک کابل با کیفیت و مناسب کار خود را خریداری کنید،روش اول خرید مطمئن داشتن مشاور برای راهنمایی خرید،دومین روش وجود نمایندگی های فروش در تمامی استان ها،سومین روش داشتن استاندارهای داخلی وبین المللی می باشد که همین امر موجب خرید مطمئن می باشد.

قیمت کابل صنعتی

از آنجایی که در کشور ایران قیمت ها تحت شرایط موجود دچار تغییرات زیادی هستند و تورم بالایی حاکم می باشد،شرکت سیم و کابل ابهر سعی دارد محصولات صنعتی را با قیمت های مناسب و کیفیت بالا تولید کند و در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد که کابل صنعتی از جمله این کابل ها می باشد.

کابل صنعتی مشخصات فنی زیادی دارد که در بازارهای فروش شناخته شده هستند. برای کسب اطلاع از قیمت کابل صنعتی می توانید از قسمت تماس با ما با مشاوران شرکت سیم کابل ابهردر ارتباط باشید و از قیمت ها آگاهی پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *