فروش سیم و کابل ابهر

فروش سیم و کابل ابهر:

یکی از بزرگترین تولید کننده ی انواع سیم و کابل در سیم و کابل ابهر می باشد.شما می توانید انواع سیم و کابل ساختمانی،کابل فشار ضعیف،کابل های ابزار دقیق،کابل زره دار،کابل های مخابراتی،سیم و کابل شرایط آتش،سیم و کابل انرژی های تجدید پذیر.

بهترین برندها با قیمت مناسب را بدون واسطه از مرکز خرید و فروش سیم و کابل در ابهر تهیه نمایید.

تفاوت سیم و کابل:

در بسیاری از موارد سیم و کابل شباهت های زیادی دارند، اما تفاوت های اساسی در ساختاروکاربرد خود دارند. با نگاهی به اطراف، متوجه می شویم که توسط سیم ها و کابل های زیادی احاطه شده ایم. هر وسیله الکتریکی برای ادامه کار به این محصولات نیاز دارد. هادی الکتریکی در واقع یک سیم منفرد است که توسط یک هادی و یک پوشش عایق تشکیل می شود. اما کابل برق محصولی است که از چندین رشته سیم (رسانا) برای انتقال جریان الکتریکی استفاده می کند که همگی با یک لایه عایق پوشانده شده اند.

انواع سیم و کابل:

سیم های برق به سه دسته مفتولی، نیمه افشان و افشان  تقسیم می شوند. در این تقسیم بندی همانطور که گفته شد بر تعداد رشته ها در آنها افزوده شده و از انعطاف بیشتری برخوردارند. هنگام نامگذاری و طبقه بندی سیم های برق، قطر آنها بسیار مهم است و نوع مصرف آنها را تعیین می کند. بنابراین در خرید و فروش آنها باید به قطر سیم دقت زیادی کرد.

نحوه دسته بندی سیم و کابل ها:

مصرف کنندگان هنگام خرید کابل و فروشندگان در هنگام فروش کابل باید بدانند که کابل برق بر اساس مواردی مانند سطح ولتاژ، نوع هادی و ساختار آن، نوع حفاظت الکتریکی، نوع حفاظت مکانیکی، نوع عایق و پوشش، نوع کاربرد، استاندارد است. و تعداد رشته ها دسته بندی می شوند. بنابراین خرید و فروش سیم و کابل بدون استفاده از نظر کارسازان و متخصصان این حوزه امکان پذیر نیست.

دسته بندی کابل های برق:

کابل زمینی:

از این کابل برای مصارفی استفاده می شود که نیاز به جابجایی زیادی نداشته و امکان ضربه های مکانیکی وجود ندارد. مانند انتقال انرژی از زیر زمین به داخل آب پاش کابل

کابل افشان:

از چندین سیم عایق تشکیل شده است که با پوشش عایق دیگری پوشانده شده است. این نوع کابل برق در تسمه نقاله، خطوط تولید، خطوط مونتاژ پیشرفته، تجهیزات اتوماتیک، خطوط تولید و … کاربرد دارد.

کابل هم محور:

این نوع کابل اغلب در تلوزیون ها استفاده می شود.

 کابل نوری

کابل نوری

این کابل ها هزینه بالاتری نسبت به کابل های مسی دارند اما به دلیل سرعت بالایی که در هنگام انتقال داده نشان می دهند، کاربرد زیادی دارند.

کابل تلفن:

یک کابل تلفن که به عنوان کابل مخابراتی نیز شناخته می شود، از چندین جفت سیم به هم تابیده شده تشکیل شده است. این خمش سازه به گونه ای انجام می شود که نویز تولیدی را کاهش دهد و همانطور که از نام آن پیداست در انتقال سیگنال های مخابراتی و تلفنی استفاده می شود.

کابلا تلفن

برای کسب اطلاعات بیشتر انواع سیم  و کابل ساختمانی،کابل فشار ضعیف،کابل های ابزار دقیق،کابل ابزار دقیق زره دار،می توانید با نمایندگی فروش یا  از طریق تماس با ما در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را از طریق سیم و کابل ابهر دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *