فروش کابل ابزار دقیق

فروش کابل ابزار دقیق :

کابل ابزار دقیق به صورت بدون واسطه از شرکت سیم و کابل ابهر با کیفیت و قیمت بسیار منصفانه به فروش می رسد این شرکت در استان زنجان شهرستان ابهر در سال 1383تاسیس شد این شرکت از ابتدا تا به امروز دستاورد های فراوانی را بدست آورده و امتیازات زیادی در تولید داخلی و صادرات به خاورمیانه را کسب کرده.

شرکت سیم و کابل ابهر با تجهیز کردن دستگاهای روز دنیا به تولید سیم و کابل ها در کیفیت های بالا می پردازد این شرکت علاوه بر تجهیز دستگاها به تجهیز آزمایشگاه ها و نیروی مجرب و آموزش دیده نیز میپردازد

این شرکت به تولید سیم کابل ها مختلف از جمله کابل خودرویی،کابل برق،تخصصی،انواع سیم و کابل ،کابل مخابراتی و…در دو جنس مسی و آلومینیومی در سایز بندی و اندازه های مختلف از کوچکترین تا بزرگترین می پردازد

کابل ابزار دقیق چیست:

کابل ابزار دقیق کابلی کنترل کننده ی ،داده ها و سیگنال ها است.کابل ابزار دقیق برای جلوگیری از نویز و تداخلات سیگنالی استفاده میشود.این کابل برای اندازه گیری داخل سنسور ها و به انتقال انرژی الکتریکی به صورت دقیق اندازه گیری شده استفاده میشود.

کابل ابزار دقیق در صنایع مختلفی مانند پتروشیمی، نیروگاه، صنایع نظامی،صنایع پزشکی، وغیره…کاربرد دارد.

مطلب پیشنهادی:خرید کابل برق

انواع کابل ابزار دقیق:

انواع کابل ابزار دقیق

کابل ابزار دقیق پلی اتیلن با عایق زره دار:

این کابل برای انتقال داده و سیگنال استفاده میشود که در محیط بیرون و قسمت هایی که هوازدگی وجود دارد میتوان از این کابل استفاده کرد.

کابل ابزار دقیق پلی اتیلن با عایق بدون زره :

برای استفاده از این کابل در محیط های بیرون باید به این نکته توجه کرد، این کابل در اثر هوازدگی دچار آسیب میشود و خطر آفرین می باشد و اگر در محیط بیروناز آن استفاده می شود حتما توسط حفاظ یا دفن کردن زیر خاک و بتن استفاده شود.

کابل ابزار دقیق با عایق سرب دار:

این کابل از مقاومت خیلی بالاتری نسبت به بقیه برخودار است. بخاطر وجود پوسته محکم سرب دار در پالایشگاه ها ،در قسمت های مرطوب و قسمت هایی که نیاز به مقاومت بالاتری است استفاده میشود.

کابل ابزار دقیق یو پی وی سی با عایق بدون زره:

این کابل از مقاومت کمتری برخوردار است و حتما باید در محیط های داخلی از آن استفاده کرد و به هیچ عنوان در قسمت های مرطوب نمیتوان از این کابل ها استفاده کرد.

کابل ابزار دقیق یو پی وی سی با عایق زره دار:

این کابل با وجود یک لایه عایق زره دار که مقاومت آن را بیشتر کرده و در محیط های مرطوب میتوان از این کابل استفاده کرد.

این پنج نوع از انواع کابل ابزار دقیق است، که در صنایع مختلف کاربرد دارد. ولی وظیفه یکسان بین همه آن ها انتقال داده و سیگنال به صورت دقیق و اندازه گیری شده است.

خرید کابل ابزار دقیق:

خرید کابل ابزار دقیق

شرکت های مختلف این کابل را تهیه و توزیع میشود اما برای خرید این کابل باید از کجا تقلبی و اصلی بودن کابل ابزار دقیق را بدانیم:

وزن یا اندازه معیار خوبی برای اصلی و تقلبی بودن کابل ابزار دقیق نیست.برای مثال بگویید چون وزن بیشتر در مقایسه با جنس های موجود در بازار هست را دارد پس از کیفیت بهتری برخوردار است

یا قیمت بالا معیار جنس اصلی نیست .کابل های ابزار دقیق تقلبی نیز مانند اجناس اصل در یک قیمت به بازار عرضه میشود.

شما برای خرید جنس خوب حتما با یک مشاوره در این حوزه صحبت کنید و در خرید حتما شخصی که اطلاعات بالایی  دارد را به همراه داشته باشید

و اگر شخص متخصص به همراه نداشتید میتوانید از سایت ها و شرکت های معتبر خرید کنید .شما حتی میتوانید با مشاوران شرکت های معتبر نیز در ارتباط باشید یکی از نمونه شرکت هایی که میتوانید برای خرید از آن ها مشاوره بگیرید شرکت سیم و کابل ابهر است که میتوانید از مشاوره آن ها استفاده کنید و با خیال راحت اقدام به خرید کنید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *