اطلاعات نمایندگان

الکتریکی محبی

نام نماینده : آقای مهندس محبی

تلفن: 02632230996 و 09121642180

آدرس: کرج ، ميدان شهدا ، خ مظاهري ( مهديه) ، پلاک 255

نیک الکتریک

نام نماینده : آقای نیک نفس

تلفن: 01154670987 و 09113912461

آدرس: مازندران، عباس آباد، خیابان امام خمینی، رو به روی بانک رفاه

نور افشان

نام نماینده : آقای لطفی

تلفن: 01732685317و 09113718955

آدرس: گرگان، دور میدان شهدا

شرکت ابزار سرای نوین کیش

نام نماینده : آقای رستمی

تلفن: 07644451685 و 09122159430

آدرس: جزیره کیش، بازار هرمز غرفه N51

نمایندگی توان صنعت پایا

فروشگاه توان صنعت پایا

نام نماینده : آقای محمد رضا بهدادفر

تلفن: 09912589746و 09336074942

آدرس: اهواز – طالقانی خیابان علم الهدی بنش فرعی وکیلی پلاک 106

پخش و فروش مویرگی در سطح استان تهران

نام نماینده : آقای سعید نجفی

تلفن: 09198958928

توضیحات: پخش خورده به همه فروشگاه های الکتریکی کل استان تهران

شرکت سیم و کابل آرین ابهر عاملیت فروش و نمایندگی فعال می پذیرد.


این مجموعه درنظر دارد در راستای توسعه‌ی شبکه‌ی فروش خود به واجدین شرایط نمایندگی اعطاء نماید.
خواهشمند است در صورت تمایل نسبت به تکمیل فرم زیر اقدام نمایید.

کارشناسان این شرکت پس از بررسی درخواست های ارسالی با شما تماس برقرار خواهند نمود.

نمایندگی سیم و کابل آرین ابهر

پیشرفت فناوری سبب شده تا نیروی برق و تجهیزات الکتریکی نقش مهمی در زندگی ما ایفا کنند. به همین دلیل وجود یک نمایندگی سیم و کابل که بتواند نیازهای ما را در این حوزه تامین کند اهمیت بالایی دارد. شرکت‌های مختلفی در حوزه‌ی تولید انواع کابل‌های برق فعالند. شرکت سیم و کابل ابهر آرین یکی از این موارد است. این شرکت محصولات خود را از طریق نمایندگی فروش سیم و کابل آرین به بازار عرضه می‌کند.

نمایندگی کابل ابهر

نمایندگی کابل ابهر

نمایندگی کابل ابهر

شرکت سیم و کابل آرین ابهر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران است. این شرکت به کمک دستگاه‌های به‌روز و پیشرفته، توانسته محصولات با کیفیت را تولید و روانه‌ی بازار کند. برای خرید انواع سیم و کابل می‌توانید به نمایندگی کابل ابهر در شهر و استان خود مراجعه کنید. یکی از خصیصه‌های بارز این شرکت تولید سیم و کابل برای کاربردهای مختلف صنعتی و ساختمانی‌ست.

نمایندگی آرین ابهر لاله زار

نمایندگی آرین ابهر لاله زار ارائه‌کننده‌ی انواع سیم و کابل در کشور است. آن‌چه محصولات این شرکت را از سایر تولیدکنندگان سیم و کابل در کشور متمایز می‌کند، کیفیت بالای ساخت و تامین به موقع نیاز پروژه‌های کوچک و بزرگ است.

فروش سیم و کابل در سطوح ولتاژ مختلف سبب شده این شرکت یکی از اولین انتخاب‌ها برای خرید سیم و کابل باشد. چرا که خریداران می‌توانند انواع کابل‌ها را از طریق این نمایندگی، برای پیشبرد پروژه‌های خود تامین کنند.

نمایندگی سیم و کابل ابهر

سیم و کابل ابهر آرین به عنوان یکی از برترین عرضه‌کنندگان سیم و کابل شناخته می‌شوند. سیم و کابل آرین ابهر با تکیه بر نوآوری و به‌کارگیری تجهیزات پیشرفته، توانسته سطح کیفیت کابل‌های موجود در بازار را تا حد بالایی ارتقا دهد.

این نمایندگی قادر به تامین انواع کابل و سیم در حجم بالاست. همکاری با پروژه‌های بزرگ و تامین نیاز آن‌ها یکی از فعالیت‌های عمده‌ی این نمایندگی است. برخی از محصولات این شرکت را در ادامه معرفی می‌کنیم.

محصولات نمایندگی فروش کابل

با افزایش به کارگیری نیروی برق در زندگی روزمره، این روزها کابل و سیم بخشی از نیاز اساسی ماست. از ساختمان‌سازی گرفته تا پروژه‌های صنعتی بزرگ و کوچک، همه و همه به کابل با کیفیت و استاندارد نیاز دارند. تامین این نیاز، بر عهده نمایندگی فروش کابل است که دامنه‌ی وسیعی از انواع کابل‌ها را در بازار به فروش می‌رساند.

کابل‌ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن‌ها را در زیر معرفی می‌کنیم.

هر یک از این کابل‌ها ویژگی‌ها و کاربردهای مختلفی دارند. کاربرد یک کابل تعیین‌کننده پارامترهای مورد نیاز در تولید آن است. محصولات نمایندگی سیم و کابل ابهر آرین با توجه به کاربرد هر کابل و استانداردهای مشخص تولید می‌شوند.

پخش سیم کابل

نمایندگی کابل ابهر یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌کنندگان سیم و کابل در کشور عزیزمان ایران است. این شرکت از محبوبیت بالایی در بین خریداران برخوردار بوده و اصلی‌ترین دلیل این موضوع پایبندی به تعهدات و تامین بهترین کابل و سیم در زمان مقرر است.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت بالای تجهیزات نمایندگی سیم و کابل آرین ابهر، توجه کافی به ایمنی است. نیروی برق به همان اندازه که کاربردی و مفید است، می‌تواند خطر آفرین نیز باشد. لذا رعایت استانداردهای ایمنی امری الزامی در تولید انواع کابل‌هاست. این همان چیزی‌ست که بزرگترین شرکت سیم و کابل ایران توجه ویژه‌ای به آن دارد.

نمایندگی سیم و کابل ابهر با به‌کارگیری تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و مواد اولیه‌ی با کیفیت، موفق به تولید و عرضه‌ی ایمن‌ترین انواع سیم و کابل در بازار شده است.

مشتریان نمایندگی فروش کابل آرین ابهر

محصولات نمایندگی سیم و کابل ابهر به صورت عمده و جزئی در بازار به فروش می‌رسند. عمده‌ی مشتریان این مجموعه، شرکت‌ها و پروژه‌های بزرگ در سراسر کشور هستند. هم‌اکنون این نمایندگی همکاری پیوسته‌ای در زمینه‌های زیر با مشتریان خود دارد.

  • حمل و نقل و ریلی: یکی از زمینه‌های فعالیت نمایندگی فروش کابل ابهر، تامین نیاز زیرساخت‌های حمل و نقل و ریلی‌ست. کابل‌های مورد نیاز جهت روشنایی اتوبان‌ها، بزرگراه‌ها، مترو و تونل‌ها بخشی از این موارد هستند.
  • نفت، گاز و پتروشیمی: در صنعت نفت و گاز، انتقال نیروی الکتریکی چالشی بسیار مهم است. کارخانه سیم و کابل ابهر آرین یکی از تولیدکنندگان برتر سیم‌های تخصصی این زمینه است. کابل‌های مورد استفاده در این صنعت در برابر آب، دمای بالا، کشش، فشار و مواد هیدروکربنی مقاوم هستند.
  • انرژی‌های تجدیدپذیر: نمایندگی سیم و کابل ابهر، پیشرو در حوزه‌ی نوآوری و تولید محصولات جدید و کاربردی‌ست. یکی از این موارد، تامین کابل‌های خورشیدی برای نیروگاه‌های تولید این نیروی تجدیدپذیر است. به این ترتیب این شرکت سهم خود را در افزایش تولید انرژی‌های تجدیدپذیر و کمک به حفظ محیط زیست ایفا می‌کند.

بزرگترین شرکت سیم و کابل ایران

شهرستان ابهر را می‌توان یکی از قطب‌های تولید سیم و کابل در کشور دانست. بزرگترین شرکت سیم و کابل ایران در این شهرستان واقع بوده و نقش اساسی در تامین نیاز بازار سیم و کابل ایران ایفا می‌کند. نمایندگی سیم و کابل ابهر در سراسر کشور، عقد قرارداد با مشتریان و فروش محصولات این شرکت را انجام می‌دهد.

سیم و کابل ابهر آرین در اغلب شهرستان‌های کشور نمایندگی فعال دارد. به این ترتیب خریداران در شهرهای مختلف می‌توانند با مراجعه به نمایندگی فروش کابل کالای مورد نظر خود را خریداری کنند.

از دیگر نکاتی که اشاره به آن خالی از لطف نیست، صادرات محصولات سیم و کابل ابهر است. سطح کیفیت تولیدات این مجموعه، همگام با دانش روز دنیا در حال افزایش است. به این ترتیب، پروژه‌‌های مختلفی در منطقه خواهان پخش سیم و کابل و همکاری با این مجموعه هستند.

فروش مستقیم سیم و کابل ابهر

وظیفه اصلی نمایندگی فروش سیم و کابل ابهر آرین، عرضه‌ی مستقیم تولیدات این شرکت به مشتریان است. به این ترتیب با حذف واسطه‌ها، خریداران محصولات را به‌طور مستقیم و از کارخانه خریداری می‌کنند. خرید کالا با قیمت پایین‌تر از مزایای خرید سیم و کابل به صورت مستقیم از نمایندگی کابل ابهر است.

همان‌طور که گفته شد شرکت سیم و کابل ابهر نمایندگان متعددی در سراسر کشور دارد که نمایندگی آرین ابهر لاله زار یکی از این موارد است.