تولید سیم و کابل

سیم و کابل ها از پرکاربردترین تجهیزات الکتریکی هستند و نقش محوری در دنیای پیچیده و پیشرفته امروزه دارند که پیشروی صحیح بند، امور وابسته به این حامل های انرژی می باشد تا به خانه ها روشنایی بخشد به کارخانه ها تولید و در واقع برای جریان زندگی عاملی مهم و پرکاربرد به حساب می آید و بدون وجود آنها جریان الکتریسیته برقرار نمی شود چون امروزه تمامی تجهیزات وابسته ه جریان الکتریسیته می باشد،به همین جهت انتخاب بهترین برند سیم و کابل اهمیت زیادی در امور دارد.

مطلب پیشنهادی:کابل مخابراتی چیست؟

شرکت سیم و کابل ابهر

شرکت سیم و کابل ابهر واحد تولیدی محصولات متنوع حوزه صنعت برق و الکترونیک می باشد و از سال 1383 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده و طی مدت زمان کوتاهی به یکی از برترین برندهای تولیدکننده انواع سیم و کابل در سطح کشور تبدیل شد. این واحد تولیدی با به کارگیری پرسنل باتجربه و کارشناسان و مشاوران مجرب و کاردان به مراتب بالایی در این عرصه رسیده و موفق به کسب تمامی کارنامه های تأییدی صنعت برق و الکترونیک شده است.

 

شرکت سیم و کابل ابهر

محصولات این شرکت دارای کلیه استانداردهای ملی و بین المللی بوده و با تکیه بر تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته و با به کارگیری دستورالعمل های تأییدی به عرضه محصولات با کیفیت بالا و با قیمت های به صرفه می پردازد.در حال حاضر این کارخانه با بهره گیری از به روز ترین دستگاه ها توانایی تولید سیم و کابل های متنوعی از جمله کابل های فشار ضعیف و مخابراتی،سیم و کابل های ساختمانی و شرایط آتش و انرژی های تجدید پذیر،کابل های ابزار دقیق را دارد. محصولات تولید شده در آزمایشگاه های مجهز و تخصصی این شرکت کنترل و سنجش می شوند و پس از عبور از مرحله سنجش در بازارهاعرضه می شوند و به فروش می رسند.تا محصولی مرغوب را به دست عموم برساند.محصولات این شرکت سالیانه در حجم انبوه تولید و در بازارهای داخلی عرضه می شوند،علاوه بر عرضه محصولات کابل ابهر در سراسر کشور و از طریق نمایندگان فروش در هر استان کشور این محصولات به کشورهای همسایه نیز صادر می شوند. این شرکت یکی از فعال ترین مجموعه های تولید سیم و کابل می باشد که با موفقیت های روز افزون به یکی از برترین برندهای موجود سیم وکابل تبدیل شده است.

شرکت سیم و کابل ابهر آرین

شرکت کابل ابهر در استان زنجان و در شهرک صنعتی نورین واقع شده و آماده عهد قرارداد با انواع سازمان های دولتی و خصوصی می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *