قیمت سیم وکابل ساختمانی

لیست قیمت سیم و کابل ساختمانی در شرکت سیم و کابل ابهر به دلیل نوسانات زیاد مس دائما توسط نمایندگی شرکت سیم و کابل ابهر به روز رسانی می شود.به عبارتی نمایندگی شرکت سیم و کابل ابهر یک لیست از شرکت دریافت می کند و بر اساس قیمت روز مس درصدی را بر روی قیمت ها کاهش یا افزایش دمی دهد که تمامی سیم و کابل های ساختمانی،کابل فشار ضعیف،کابل ابزار دقیق ،کابل مخابراتی،سیم و کابل شرایط آتش،انرژی های تجدید پذیر،انواع سیم و کابل ها را شامل می شود برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی سیم و کابل ابهر در ارتباط باشید.

سیم و کابل ساختمانی(سیم خشک):

سیمی که در بازار به عنوان سیم خشک شناخته می شود از یک هادی مسی تشکیل شده است. عایق مورد استفاده در سیم نیز یک ترکیب پلیمر PVC از نوع پلیمر PVC/C است. سیم اغلب در مکان هایی استفاده می شود که نیاز به خمش زیاد ندارند، مانند سیم کشی داخلی تابلوهای برق ساختمان. سیم را می توان در لوله ها و زیر گچ استفاده کرد.

سیم و کابل ساختمانی سیم خشک

سیم و کابل ساختمانی افشان:

سیم افشان حاوی سیمی است از جنس فلز مس و عایق استفاده شده در سیم افشان از پلیمر PVC/C ساخته شده است.

سیم اسپری در سیم کشی سیستم های روشنایی و وسایل برقی استفاده می شود. سیم اسپری در محیط های خشک، داخل لوله ها و زیر و روی گچ استفاده می شود، اما استفاده از سیم اسپری برای نصب مستقیم روی سینی کابل، کانال و مخازن مجاز نمی باشد.

  سیم و کابل برای ساخت آنتن:

برای انتخاب کابل آنتن مناسب، توجه به این نکته ضروری است که اگر طول کابل مورد نیاز شما کمتر از 15 متر است، کابل های 3C را انتخاب کنید. این کابل ها در بازار به کابل های آنتن معمولی یا کابل های آنتن رایج معروف هستند. اگر طول کابل مورد نیاز شما بیش از 15 متر است یا می خواهید پهنای باند بیشتری داشته باشید، باید از کابل های 4.5C استفاده کنید. این کابل ها معمولا به کابل های آنتن صادراتی در بازار معروف هستند.

مطلب پیشنهادی:کابل سه  رشته

 سیم ساختمانی و کابل آیفون:

کابل آیفون به عنوان بخشی از سیستم ارتباطی با وظیفه انتقال پیام و اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است. بدیهی است که برای انتقال صدا به آیفون صوتی و همچنین صدا و تصویر به طور همزمان به آیفون تصویری به سیم و کابل نیاز است.

سیم ساختمانی و کابل آیفون

بهترین نوع سیم و کابل ساختمانی:

1)قیمت سیم و کابل ساختمانی

2)وضعیت محیطی جهت نصب سیم یا کابل

3)ساختار و کاربرد سیم و کابل

4)میزان تاثیر سیم و کابل های مجاور بر سیم

5)جنس و نوع سیم و عایق به کار رفته

انتخاب سیم و کابل برای کابل کشی ساختمان:

اگر مقدار این گرما زیاد باشد باعث سوختن پلیمر عایق سیم و کابل می شود، از طرفی اگر مقاومت سیم یا کابل بیشتر از حد معمول باشد باعث افت ولتاژ سیم می شود. و کابل و در نتیجه ولتاژ دو سر مصرف کننده کمتر از ولتاژ شبکه خواهد بود مصرف کننده ممکن است به درستی کار نکند، همیشه در طراحی شبکه ها مانند سیستم سیم کشی ساختمان، سطح مقطع کابل باید بر اساس چنین روشی انتخاب شود که افت ولتاژ در سیم و کابل درصد کمی است، این افت ولتاژ با توجه به انواع شبکه و همچنین ولتاژ شبکه متفاوت است.

برای استفاده از این سیم در ساختمان چه نکاتی را باید در نظر گرفت:

1- این سیم ها در برابر حرارت ضعیف هستند

2-قبل از استفاده بررسی کنید که سیم مورد نظر بتواند بار عبوری را تحمل کند

3-این کابل ها را نزدیک مواد شیمیایی قرار ندهید

4- قبل از استفاده از آسیب یا شکستگی کابل مطمئن شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *